top of page

40 כללים למצגת מנצחת | הרצאה אונליין

הרצאת זום לארגונים ולצוותים

סדנת מצגות
1.png

אנחנו חיים בעידן הפרעת קשב, לכל אחד מאיתנו יש מיליון משימות, תזכורות, אי-מיילים, סידורים והטלפון כל הזמן ברקע.  בואו ללמוד איך לגרום לנוכחים בחדר להתרכז רק במצגת שלכם. איך מתאימים את המצגת למאפיינים של לקוח? איך מייצרים מצגת חדה ובהירה שמשיגה מטרה ברורה? האם להפתיע את השומעים או לתת להם וודאות? איך מוכרים רעיון? לשבת או לעמוד? ועוד נושאים.

 

 

המפגש בנוי משני חלקים:

מצגת פרונטלית: מצגת של כשעה וחצי, הכוללת יותר מ- 40 כללים שנאספו לאורך השנים לאיך לייצר מצגת שעובדת. הכללים מחולקים לחמישה נושאים: (1) הכי חשוב;  (2) מבנה המצגת; (3) תוכן המצגות; (4) צורה; (5) הצגת המצגת.

במצגת נסקור נושאים כמו איך מתחילים מצגת? איך בונים מבנה מצגת נכון? איך מספרים סיפור? ומה הדרך הטובה ביותר לעצב ולהציג את המצגת.

המצגת מלאה בדוגמאות ובהמחשות שהופכים אותה לפרקטית ביותר.

אופציונאלי (ורצוי): במצגת האמורה ניתן לשלב דוגמאות ופידבק מתוך מצגות קיימות של החברה (אשר ישלחו מבעוד מועד) ובכך לייצר התאמה מלאה של המצגת לפעילות החברה.

ישום: המשתתפים יוזמנו להכין מצגת של 5 דקות, בכל נושא לבחירתם. לאחר מכן יציגו אותה לפני הפורום ויקבלו פידבק של הפורום ושל המרצה. אפשרות נוספת, היא לצלם את עצמם מעבירים את המצגת לשלוח למרצה, ולקבלפידבק במייל.  החוויה האישית של כל אחד מהמציגים והפידבק שיקבלו הופך את הלימוד לכזה שנחרט, והאפקט הוא מיידי ומשמעותי.

למי מתאים השיעור?

לכל מי שמכין ו/או מעביר מצגות, לרבות (ולא רק) מנהלים, אנשי שיווק, אנשי מכירות, אנשי הדרכה, עובדים בסוכנויות ובמשרדי פרסום, אנשי אסטרטגיה, אנשי data, אנשי כספים וכו'

מי אני?

אלון ברנר, מומחה לאסטרטגיה, שיווק ושיווק דיגיטלי, בעל 20 שנות ניסיון. בין השאר, בתור סמנכ"ל אסטרטגיה במקאן אריקסון, כמנכ"ל סוכנות השיווק הדיגיטלי K Logic, כסמנכ"ל שיווק  ב-Natural Intelligence וכיועץ עצמאי. לאורך חיי המקצועים יצרתי, הובלתי והנחתי מאות מצגות. 

איך זה עובד?

משאירים הודעה כך למטה, ואצור קשר לבניית סדנא שמתאימה לצוות שלכם, ולהצעת מחיר.

Strategy Reinvented
/////

אמרו על ההרצאה...

נדב פרסמן, מקאן תל אביב, מנכ"ל

"ברנר מביא לחדר ידע וניסיון יוצאי דופן. היכולות שלו בבניית מצגות מגיעות משנים של עשיה כאיש אסטרטגיה וכאיש דיגיטל. את כל הידע שהוא צבר הוא מקפל ל 90 דקות של פרקטיקה. זו מצגת שחשבתי עליה הרבה אחרי שהסתיימה, גורמת לך להסתכל על דברים שעשית באוטומט ולחשוב עליהם מחדש". 

פרסמן.jpg
golan.jpeg

גולן כספי, K Logic, מנהל הפעילות העסקית (CBO)

"על מנת לתת לעובדי K Logic כלים וידע מקצועי ופרקטי איך לייצר מצגת מנצחת, גייסתי למילואים את אלוף הארץ במצגות, אומן הדיוק והמיקוד בין עיקר וטפל והאיש ששגם פאאור וגם פוינט היו רוצים להיות - מנכ"ל K לשעבר ואחת מאבות המזון של הפלנינג והאסטרטגיה בישראל - אלון ברנר"

גילי הייזלר, פרומרקט, מנכ"לית

"אנחנו בפרומרקט עושים המון המון מצגות. מה שהיה מעניין במצגת של היום היה הפידבק שקיבלנו מאלון. הזוית האחרת, שמראה איך אפשר לעשות את מה שאנחנו עושים עוד יותר טוב. ואת הכל אלון עושה בצורה כיפית ומרעננת שמשאירה חותם"

download.jpg
עדי.jpg

עדי אורן, קבוצת McCann, סמנכ"לית פיתוח ארגוני ו-HR

"פרזנטולוגיה או אומנות הכנת הפרזנטציות ... הרבה זמן חפשנו מהי התורה שמאחורי הכנת הפרזנטציות ואז נחשפנו להרצאה של אלון. הרצאה רלוונטית אינטלגנטית וכיפית לכל מי שחשוב לו לא רק להכין מצגת מקצועיות אלא לוודא שהיא תיהיה מדוייקת ואפקטיבית למטרה."

נשמע מעניין? צרו קשר...

תודה רבה שהשארת פרטים. אחזור בהקדם...

bottom of page