top of page

אלון ברנר, נעים להכיר...

כבר כשהייתי ילד חלמתי להיות איש אסטרטגיה ולפצח עסקים

(או שאולי זה היה להיות כוכב רוק)

G-CMO27-10-19#0588Med.jpg

אלון ברנר, מומחה לאסטרטגיה, שיווק ושיווק דיגיטלי, בעל 20 שנות ניסיון. בין השאר, בתור סמנכ"ל אסטרטגיה במקאן אריקסון, כמנכ"ל סוכנות השיווק הדיגיטלי K Logic, כסמנכ"ל שיווק  ב-Natural Intelligence כחבר ה-GCMO וכיועץ עצמאי.

את 20 השנה האחרונות הקדשתי להתווית הדרך. כאיש אסטרטגיה המלווה ארגונים בהתווית הדרך שלהם; כמנכ"ל ואיש שיווק שהתווה דרך לארגונים אותם הובלתי; כאיש דיגיטל שביקש תמיד לבנות מערכים אסטרטגים ולא רק פתרונות טקטים; וכמנהל שליווה אנשים בתהליכי הצמיחה שלהם.

 

אני מאמין בגישה פרקטית ויישומית. אני מאמין שאסטרטגיה צריכה היום להיבנות מלמעלה ומלמטה, ולא ניתן להתוות דרך בלי לשים את הידיים עמוק בבוץ. התשוקה שלי היא להיכנס, ללמוד, להסתכל למציאות מורכבת בעינים ולדלות מתוכה את הכיוון הנכון והבהיר. וכשהדרך בהירה, אנשים, ארגונים ומותגים מצליחים יותר, צומחים יותר ומאושרים יותר.

ליויתי לאורך הקריירה ארגונים כמעט בכל תחום שאפשר לעלות על דעת. מסטארטאפים טכנולוגים ועד תאגידים מבוססים. מחברות שפעילות בכל נקודה על גלובס לכאלה הממוקדות בשוק אחד. מתחומי הפיננסים, consumer goods, מוצרי SAAS, שירותים, תיירות, סייבר, קמעונאות, e-com, מדידה דיגיטלית, מדיה דיגטלית, AI, נדל"ן, רכב, תקשורת, דפוס דיגיטלי, health, מוצרי קנאביס ועוד.

נשוי לרותם, (להלן: wonderwoman), ואבא לעילי, מיכאל, ארבע גיטרות ויוקללה. 

עוד פרטים אפשר למצוא בפרופיל הלינקדאין שלי.

הדרך שלי

Picture1.png

Supreme Court President,

Intern

2000

pUBLICIS

strategic planner

2002

mCcANN eRICKSON

vp mARKETING

2007

k lOGIC

ceo

2012

practical sTRATEGY

FOR THE digital age

oWNER

2019

s. hOROWITZ

aDVOCATE

2001

mCcANN eRICKSON

strategic planner

2003

pLANET soho

chief commercial officer

2011

natural intelligence

vp marketing

2018

כתבו עליו והוא לא ידע שהוא כזה

מדי פעם בפעם מצאתי את עצמי מופיע במדיה. 

עד כה, בהקשרים חיוביים. 

Screenshot 2020-11-05 112831.png

הדרך שלי

"אלון עוסק בבניית אסטרטגיה בגישה פרקטית ויישומית. הוא מאמין שאסטרטגיה צריכה היום להיבנות מלמעלה ומלמטה, ולא ניתן להתוות דרך בלי לשים את הידיים עמוק בבוץ. הניסיון הרב שלו בעולמות השיווק הקלאסיים (VP Strategy במקאן אריקסון) ובעולמות הדיגיטל והפרפורמנס (מנכ"ל  סוכנות השיווק הדיגיטלי K Logic, ו-VP Marketing  ב-Natural Intelligence) מאפשרים לו לייצר חיבור ייחודי בין גישות שיווק מעולם בניית מותגים ויצירת ביקושים עם יכולות פרפורמנס ו-acquisition בגישות של מדידה ואופטימיזציה. "

עוד פודקאסט על סטאראפים, אוקטובר 2020

Picture7.png

כשבונים נכון את המדידה בדיגיטל, מודדים שני פרמטרים: הראשון הוא היחס בין שווי הלקוח לאורך חייו לעלות ההרכשה שלו. השני הוא שינויי תפישות של מי שנחשף לקמפיין הדיגיטלי. 

גלובס, דצמבר 2016

Picture2.png

"ברנר, שחתום על הפיכת משרד הפרסום לגדול והמשפיע בתחום הפרסום הדיגטלי מבוסס הביצועים, יפרוש תוך חצי שנה"

גלובס, מרץ 2018

Picture5.png

"מה שהכי עניין אותי בשיחה עם אלון ברנר הוא שבמעבר בין התפקיד של סמנכ"ל האסטרטגיה של מקאן לבין המנכ"לות של קיי-לוג'יק, הוא היה צריך לעשות unlearn לתפיסות ול"אמיתות" שהוא למד עם השנים במשרדי הפרסום. דיברנו והתווכחנו לא מעט על התפיסות האלו... על איך עושים טרנספורמציה דיגיטלית ולמה זה בהכרח אמור לכאוב בהתחלה לגוף שעושה את זה, ועל הסיפור האישי שלו והדרך שעשה ממתמחה אצל הנשיא אהרון ברק, איך גילה שהוא משתעמם ועבר למקאן, על הרגע שהוא הבין שהוא מחרטט את הלקוחות ועל המעבר לעולם החדש ופיתוח קיי-לוג'יק וגם קצת על מה הוא עושה היום... זהירות, המוח שלכם הולך להתפוצץ! "

Ear catcher, אוגוסט 2018

WhatsApp Image 2020-03-21 at 17.59.49.jp

"כדאי להסתכל על K logic - לכאורה חברה שצמחה ממדיה, מפרפורמנס, אבל היום זוהה יותר עם הכנסת השכל לחדר. K הפכה לסמן הימני של השוק במעבר לשיווק חכם ומבוסס טכנולוגיה"

גלובס, מדד המותגים, נובמבר 2016

Picture6.png

"לאחר עשור בתפקידים בכירים בתחום האסטרטגיה, לקח על עצמו אלון ברנר להוביל את סוכנות השיווק הדיגיטלי K Logic. בארבע וחצי שנים שחלפו מאז, הפכה K Logic לאחת מסוכנויות הדיגיטל המעניינות, הצומחות והמשפיעות ביותר בשוק. החיבור בין היכולות האסטרטגיות של אלון ויכולות הפרפורמנס המובנות שבבסיס ה-DNA של K Logic, יצרו סוכנות ייחודית אשר נותנת ללקוחות מענה משלב בניית האסטרטגיה הדיגיטלית ועד ביצוע בפועל, והכל ב-DNA של מדידה, אופטימזציה וביצועים."

100 האנשים המשפיעים בדיגיטל, 2017

Picture11.png
Picture8.png

"במהלכים מעין אלה, המותג אינו עוסק ב"הבטחת הבטחות". הוא עוסק בעשייה ובמתן ערך מיידי לצרכן. הצרכן שמשתמש בכלים הפרקטיים חווה חוויה חיובית עם המותג, ותופס אותו ככזה שבאמת יוצא לעזרתו."

כלכליסט, 2009

"ברנר לא פוחד משינויים...  החלטתי לשחרר את כל מה שאני יודע וללכת לסטארט-אפ, שם הייתי עם הידיים ב'בוץ הדיגיטלי'... זה גם איפשר לי לשחרר. את התפיסות, האמיתות, האמירות שהרגשתי שהפעילו אותי, ובמובן מסוים מפעילות עדיין את רוב האנשים שחיים בענף."

גלובס, 2014

הרצאה בועידת נתח שוק, גלובס, 2013

Picture1.png

"החברות צריכות להתמקד במילוי צרכים אמיתיים של הצרכן... חייבים לפעול ולתת מענה רק למה שהצרכן צריך כרגע. אם זה שליחויות לבית, ואם בידור לילדים... להיות מדויק לצורך הקיומי כי את הצרכן לא מעניינים דברים מעבר לזה... גם על עשייה לא מושלמת הצרכן נותן נקודות... זה בסדר שעסקים מקבלים החלטות מהר ומשנים תוך כדי תזוזה, ועושים אופטימיזציה. "

גלובס, 2020

bottom of page