ההרצאות שלי

הרצאות וסדנאות

הרצאה היא רק פתח לדיון. 

מזמין אתכם להעשיר את עצמכם ואת העובדים שלכם עם הרצאות שעושות אימפקט מידי.

איך להכין מצגת ולהישאר בחיים | סדנא מעשית

 

אנחנו חיים בעידן הפרעת קשב, לכל אחד מאיתנו יש מיליון משימות, תזכורות, אי-מיילים, סידורים והטלפון כל הזמן ברקע.  בואו ללמוד איך לגרום לנוכחים בחדר להתרכז רק במצגת שלכם. איך מתאימים את המצגת למאפיינים של לקוח? איך מייצרים מצגת חדה ובהירה שמשיגה מטרה ברורה? האם להפתיע את השומעים או לתת להם וודאות? איך מוכרים רעיון? לשבת או לעמוד? ועוד נושאים.

 

 

המפגש בנוי משני חלקים:

מצגת פרונטלית: מצגת של כשעה וחצי, הכוללת יותר מ- 40 כללים שנאספו לאורך השנים לאיך לייצר מצגת שעובדת. הכללים מחולקים לחמישה נושאים: (1) הכי חשוב;  (2) מבנה המצגת; (3) תוכן המצגות; (4) צורה; (5) הצגת המצגת.

המצגת מלאה בדוגמאות ובהמחשות שהופכים אותה לפרקטית ביותר.

אופציונאלי (ורצוי): במצגת האמורה ניתן לשלב דוגמאות ופידבק מתוך מצגות קיימות של החברה (אשר ישלחו מבעוד מועד) ובכך לייצר התאמה מלאה של המצגת לפעילות החברה.

סדנא פרקטית: לאחר המצגת, יגשו העובדים ליישם מה שלמדנו. נתחלק לקבוצות של עד 10 עובדים בכל קבוצה. כל

אחד מהם יקבל 30-45 דקות להכין מצגת של 5 דקות בנושא לבחירתו. כל (או חלק) מהמשתתפים יציגו את המצגת לפני הפורום ויקבלו פידבק שלי ושל הנוכחים. החוויה האישית של כל אחד מהמציגים והפידבק שיקבלו הופך את הלימוד לכזה שנחרט, והאפקט הוא מיידי ומשמעותי.

למי מתאימה הסדנא?

לכל מי שמכין ו/או מעביר מצגות, לרבות (ולא רק) מנהלים, אנשי שיווק, אנשי מכירות, אנשי הדרכה, עובדים בסוכנויות ובמשרדי פרסום, אנשי אסטרטגיה, אנשי data, אנשי כספים וכו'

אמרו על ההרצאה...

נדב פרסמן, מקאן תל אביב, מנכ"ל

"ברנר מביא לחדר ידע וניסיון יוצאי דופן. היכולות שלו בבניית מצגות מגיעות משנים של עשיה כאיש אסטרטגיה וכאיש דיגיטל. את כל הידע שהוא צבר הוא מקפל ל 90 דקות של פרקטיקה. זו מצגת שחשבתי עליה הרבה אחרי שהסתיימה, גורמת לך להסתכל על דברים שעשית באוטומט ולחשוב עליהם מחדש". 

 

גולן כספי, K Logic, מנהל הפעילות העסקית (CBO)

"על מנת לתת לעובדי K Logic כלים וידע מקצועי ופרקטי איך לייצר מצגת מנצחת, גייסתי למילואים את אלוף הארץ במצגות, אומן הדיוק והמיקוד בין עיקר וטפל והאיש ששגם פאאור וגם פוינט היו רוצים להיות - מנכ"ל K לשעבר ואחת מאבות המזון של הפלנינג והאסטרטגיה בישראל - אלון ברנר"

גילי הייזלר, פרומרקט, מנכ"לית

"אנחנו בפרומרקט עושים המון המון מצגות. מה שהיה מעניין במצגת של היום היה הפידבק שקיבלנו מאלון. הזוית האחרת, שמראה איך אפשר לעשות את מה שאנחנו עושים עוד יותר טוב. ואת הכל אלון עושה בצורה כיפית ומרעננת שמשאירה חותם"

עדי אורן, קבוצת McCann, סמנכ"לית פיתוח ארגוני ו-HR

"פרזנטולוגיה או אומנות הכנת הפרזנטציות ... הרבה זמן חפשנו מהי התורה שמאחורי הכנת הפרזנטציות ואז נחשפנו להרצאה של אלון. הרצאה רלוונטית אינטלגנטית וכיפית לכל מי שחשוב לו לא רק להכין מצגת מקצועיות אלא לוודא שהיא תיהיה מדוייקת ואפקטיבית למטרה."

Strategy Reinvented

 

כשלמדתי אסטרטגיה בתחילת הדרך, העיקרון הבסיסי בבניית כל אסטרטגיה היה עיקרון המיקוד.

ההשראה הייתה האסטרטגיה הצבאית, וההנחיה הייתה לקחת את כל החיילים שלך ולרכז אותם בנקודת פריצה צרה.

רק כך, טענו מומחי שיווק כמו אל ריס, ג'ק טראוט ודייויד אקר, תצליח להבקיע ולנצח.

ואז הגיע עולם הדיגיטל עם המדידה והאופטימזציה.

עולם של טעות והתנסות.

ושם הגישה היא בדיוק….

הפוכה!

למה להתמקד אם אפשר לנסות את הכל ונראה מה עובד?

למה להתמקד אם אפשר להגיד לכל צרכן משהו אחר?

למה להתמקד אם אפשר להגיד דברים שונים בשלבים שונים של המסע הצרכני?

או במילים אחרות…

פזרו את הצבא שלכם לאורך הגבול ומשם נתקדם...

במובן הזה יש התנגשות של ממש בין אסטרטגיה במובן הישן שלה לתפיסת העולם הדיגיטלית.

בהרצאה זו, אני מדבר על גישת ה"Practical Strategy for The Digital Age" שלי, שבאה לייצר גשר בין שתי התפיסות האלה, ולייצר נקודה שלישית. חדשה. ובעיקר, לעורר דיון בשאלה: איך עושים אסטרטגיה ב-2020?

 

למי מתאימה ההרצאה?

לכל מי שמתעסק בשיווק ובאסטרטגיה. בין אם צמחתם בשיווק המסורתי או בשיווק הדיגיטלי. אנשי מותגים ואנשי פרפורמנס. כולם צריכים להיות חלק מהדיון הזה.

 

נשמע מעניין? צרו קשר...

עקבו אחרי כאן:

© 2020 Alon Brenner

brenneralon@gmail.com

050-5900000

  • Black Facebook Icon
  • LinkedIn
  • Instagram