top of page

ההרצאות שלי

 הרצאות וסדנאות | איך להכין מצגת ולהישאר בחיים

סדנא מעשית

סדנת מצגות
1.png

אנחנו חיים בעידן הפרעת קשב, לכל אחד מאיתנו יש מיליון משימות, תזכורות, אי-מיילים, סידורים והטלפון כל הזמן ברקע.  בואו ללמוד איך לגרום לנוכחים בחדר להתרכז רק במצגת שלכם. איך מתאימים את המצגת למאפיינים של לקוח? איך מייצרים מצגת חדה ובהירה שמשיגה מטרה ברורה? האם להפתיע את השומעים או לתת להם וודאות? איך מוכרים רעיון? לשבת או לעמוד? ועוד נושאים.

המפגש בנוי משני חלקים:

מצגת פרונטלית: מצגת של כשעה וחצי, הכוללת יותר מ- 40 כללים שנאספו לאורך השנים לאיך לייצר מצגת שעובדת. הכללים מחולקים לחמישה נושאים: (1) הכי חשוב;  (2) מבנה המצגת; (3) תוכן המצגות; (4) צורה; (5) הצגת המצגת.

המצגת מלאה בדוגמאות ובהמחשות שהופכים אותה לפרקטית ביותר.

אופציונאלי (ורצוי): במצגת האמורה ניתן לשלב דוגמאות ופידבק מתוך מצגות קיימות של החברה (אשר ישלחו מבעוד מועד) ובכך לייצר התאמה מלאה של המצגת לפעילות החברה.

סדנא פרקטית: לאחר המצגת, יגשו העובדים ליישם מה שלמדנו. נתחלק לקבוצות של עד 10 עובדים בכל קבוצה. כל

אחד מהם יקבל 30-45 דקות להכין מצגת של 5 דקות בנושא לבחירתו. כל (או חלק) מהמשתתפים יציגו את המצגת לפני הפורום ויקבלו פידבק שלי ושל הנוכחים. החוויה האישית של כל אחד מהמציגים והפידבק שיקבלו הופך את הלימוד לכזה שנחרט, והאפקט הוא מיידי ומשמעותי.

למי מתאימה הסדנא?

לכל מי שמכין ו/או מעביר מצגות, לרבות (ולא רק) מנהלים, אנשי שיווק, אנשי מכירות, אנשי הדרכה, עובדים בסוכנויות ובמשרדי פרסום, אנשי אסטרטגיה, אנשי data, אנשי כספים וכו'

איך מבוצעת הסדנא?

פנים מול פנים או בהרצאת Zoom

 

אמרו על ההרצאה...

נדב פרסמן | מקאן תל אביב, מנכ"ל

"ברנר מביא לחדר ידע וניסיון יוצאי דופן. היכולות שלו בבניית מצגות מגיעות משנים של עשיה כאיש אסטרטגיה וכאיש דיגיטל. את כל הידע שהוא צבר הוא מקפל ל 90 דקות של פרקטיקה. זו מצגת שחשבתי עליה הרבה אחרי שהסתיימה, גורמת לך להסתכל על דברים שעשית באוטומט ולחשוב עליהם מחדש". 

פרסמן.jpg
/////
golan.jpeg

גולן כספי | K Logic, מנהל הפעילות העסקית (CBO)

"על מנת לתת לעובדי K Logic כלים וידע מקצועי ופרקטי איך לייצר מצגת מנצחת, גייסתי למילואים את אלוף הארץ במצגות, אומן הדיוק והמיקוד בין עיקר וטפל והאיש ששגם פאאור וגם פוינט היו רוצים להיות - מנכ"ל K לשעבר ואחת מאבות המזון של הפלנינג והאסטרטגיה בישראל - אלון ברנר"

גילי הייזלר | פרומרקט, מנכ"לית

"אנחנו בפרומרקט עושים המון המון מצגות. מה שהיה מעניין במצגת של היום היה הפידבק שקיבלנו מאלון. הזוית האחרת, שמראה איך אפשר לעשות את מה שאנחנו עושים עוד יותר טוב. ואת הכל אלון עושה בצורה כיפית ומרעננת שמשאירה חותם"

download.jpg
עדי.jpg

עדי אורן | קבוצת McCann, סמנכ"לית פיתוח ארגוני ו-HR

"פרזנטולוגיה או אומנות הכנת הפרזנטציות ... הרבה זמן חפשנו מהי התורה שמאחורי הכנת הפרזנטציות ואז נחשפנו להרצאה של אלון. הרצאה רלוונטית אינטלגנטית וכיפית לכל מי שחשוב לו לא רק להכין מצגת מקצועיות אלא לוודא שהיא תיהיה מדוייקת ואפקטיבית למטרה."

Strategy Reinvented

נשמע מעניין? צרו קשר...

תודה רבה שהשארת פרטים. אחזור בהקדם...

bottom of page